Ο Παιδικός Σταθμός ανεβαίνει στην Αίθουσα Εκδηλώσεων του Κολεγίου για να παρακολουθήσει την μουσικοαφηγηματική παράσταση "Ποντικοϊστορίες" από την ομάδα Μελωμύθι. Η όμορφη Μυρμήγκω ποιον θα επιλέξει για γαμπρό; Μήπως τον καλλίφωνο Ποντικό!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhfKj8Po1mSb8rLBZ6_sj-LLo3Ps6Dzej-k0sOUt3DadSzoteddbEEyxIWPPIDerMKPvN_x0yFdQ2cL8XU0R_0KiWljKhCHBLvedA_2lsvrI9qWIDQZRhDbGBsKjhTHRvCavQGOXIjMo5841h1jYXiYxsfHVYNwVPzHINGdCZ4kE2Sin5Cm7sAC-IiHfQ/w200-h150/1674030750212.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhQX75m6oVjGX1hVRQ2lHTdmmgK4niKYNmMeSmzbvzeVfoC8kgxJXDVgNwNOT47in-IVNBZ2bz7tmfCcGGx6ei-n9ZrlcV-kcPZtJt9qiOTrJnhdmWvXbf6cxxbLrESGlqhCDdNUmvugSj-IdfhDWt65zWqxk4gwbS3qdaTAb2QezFyBIlmmD7wSdmKDQ/w200-h150/1674030750221.jpg)
Ο Παιδικός Σταθμός ανεβαίνει στην Αίθουσα Εκδηλώσεων του Κολεγίου για να παρακολουθήσει την μουσικοαφηγηματική παράσταση "Ποντικοϊστορίες" από την ομάδα Μελωμύθι. Η όμορφη Μυρμήγκω ποιον θα επιλέξει για γαμπρό; Μήπως τον καλλίφωνο Ποντικό!
Κατηγορία: Δραστηριότητες , Εκδηλώσεις
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web