Γνωρίσαμε την πολιτεία της «Ντενεκεδούπολης», λατρέψαμε τους κατοίκους της και δημιουργήσαμε τους δικούς μας. Μέσα από τα δικά μας ξεχωριστά μεγάφωνα, φωνάξαμε δυνατά «ΨΩΜΙ, ΠΑΙΔΕΙΑ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ».
Νήπια 2
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgeHwCZITvCcLRmd93Q4Qtdzr4l_SNRdoYT-jpXjgxWrsf-WPtzvW8G36ggra0GLskmX90sZftykVVoRL1WcFNEsYOeCI8qAC09L-XoAmLIE9TdhQ52bHgq9_WO7BGvXGVn7kmeHc0qxO1sn-rO6bSI9yd1NYcBjKVcdEdcWM7DX91OfDqr6MaGcNzNMA/w200-h150/IMG_20221117_102732.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhxCbU-D6VTWWAMqO0DJ6BUqO2mowN6ZrlP7V6SJhXiQW1bybfFnvjPUx-elvnMlKzFK3XN-94e1lhDlJWXbsBUPBLF2R6EBrzjnrdRY58tlft2NmA-UvqSpjhrqwbg6diwGDzllY5oiLVh5809hyKvHo5lIWV9bDD9zBq7axBBxKT8PooeMBh3K1jA2A/w150-h200/IMG_20221122_135352.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEijeCp9-BaKfLk7KhDpuwOE50oU3vlNJqAdSn2VfnFAokjmwTeyjaWZXZcGIKvpdHlCSPBlw7EWc3m8DWayOMLWqZVSMB92uevp4m-_Nq6eXFN_xe2kYt0i6N7fTkv2fmN5YyRVAoKfo4IVlKWHsObYOtoYBXTWVajTcveARYwjn8ycQJ7hwvkfsxhluw/w200-h150/IMG_20221122_134620.jpg)
Γνωρίσαμε την πολιτεία της «Ντενεκεδούπολης», λατρέψαμε τους κατοίκους της και δημιουργήσαμε τους δικούς μας. Μέσα από τα δικά μας ξεχωριστά μεγάφωνα, φωνάξαμε δυνατά «ΨΩΜΙ, ΠΑΙΔΕΙΑ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ».
Νήπια 2
Κατηγορία: Στην τάξη
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web