Μετά τη βροχή σα βγω όλοι με κοιτούν με θαυμασμό. Έχω χρώματα εφτά αν μετρήσεις στη σειρά. Τι είναι; Μα φυσικά, το ουράνιο τόξο! Τα αστεράκια αναπαριστούν το φυσικό φαινόμενο αυτό με γκοφρέ χαρτί.
ΠΣ1
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhwWas0QvPfE4nIyK5LJ_DlaCjYpkOEKSTatY6gV9OYIxRlGWHFz4XD0C6kHUle4W4YKQlWymu7KVVi32yBwyAZcXA-yA6uJZqYVJ0ML49y6oOcVbkD-pMgtOZ7VXml08ZYFZU9xV2el0Vw9p5iVY9CXeHgx_89FbYv0jBOyJyqbTpB59Kpn0pyhBIklg/w200-h150/IMG-175eaf4b3d0fc517b1af4c9289b0c096-V.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj6o_sAfmr4iZX3de89bkSEzNAp_h2j_fQ5cNszfASsNLFK_YlKMr8ADC9G15ZxwG56wYAl6EuIH8zxPTaMZQ2rO5frnKsI0YImb23HE4Ljvadtg4RFrlk29thL5qFbzdLFIfMw70XpNZsYireXQCHAEP--jK_zUqYY7ghDNGQAkEXzbNemYEhgBEu0Tg/w150-h200/IMG-804593577cd63a49d89f91926647942f-V.jpg)
Μετά τη βροχή σα βγω όλοι με κοιτούν με θαυμασμό. Έχω χρώματα εφτά αν μετρήσεις στη σειρά. Τι είναι; Μα φυσικά, το ουράνιο τόξο! Τα αστεράκια αναπαριστούν το φυσικό φαινόμενο αυτό με γκοφρέ χαρτί.
ΠΣ1
Κατηγορία: Στην τάξη
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web