Τα Αστεράκια παίρνουν τα τουρμπίνια και ξεκινούν να φτιάχνουν εργαλεία. Ξεδιπλώνοντας τη φαντασία τους φτιάχνουν τρυπάνια, κατσαβίδια, σφυριά, πριόνια και αρχίζουν τα μαστορέματα.
ΠΣ1
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEik9m94lK6sBRjX4ULpHRQqJ0jZsEWycRBAWcJe3HS9maK3HMavtJvid3egO5N99-vXTPu6ZvYU-FE8iDQfwhAV1H3OkSjIUSCnJnAcw5vEMkS7bW6-tTJe0kg86_Njm3GiT-XKLeaaaNQzJyIqep43r_qoBIdpTAq5CRaVDSyAQiz4AWIC9KUozwexEA/w150-h200/IMG_20220915_085552.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgqC45uoTYdLKmnBrJdtLlUNZ9cJBYiKN09zjhLTkoP3ApoQXgKquxOxtlnAFaBruzd3yIQQKdeKY8dy05-z9EzlwqXZjpg0EcuE2l1oU3t6h1oBdssUkdHM5PzBRIH_Ndpf4wdnrYJekHahwTrgkSrANIb3zZufLY_Df35SyuWqkVZxxwvlEJ32PEPbg/w184-h200/IMG_20220916_084416.jpg)
Τα Αστεράκια παίρνουν τα τουρμπίνια και ξεκινούν να φτιάχνουν εργαλεία. Ξεδιπλώνοντας τη φαντασία τους φτιάχνουν τρυπάνια, κατσαβίδια, σφυριά, πριόνια και αρχίζουν τα μαστορέματα.
ΠΣ1
Κατηγορία: Στην τάξη
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web