Με έναυσμα τις Λασαλιανές Ημέρες Ειρήνης και την Εθνική Επέτειο της 28ης Οκτωβρίου, τα μελισσάκια παρακολούθησαν στο θέατρο σκιών της τάξης μας την ιστορία: "Σαν παραμύθι, ο γίγαντας και ο νάνος".
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgXLMYwIy8VZDIgg8w3CBStGFgqgAV6iWXqrCxFxz1SwjTVRp05xVjKGyQ4s9znkkCzcI0thooop5U9qZ8tVmvydsE47cN-odGfxeVeu_64jfaxs-pN7R1f8ruCjjKeamt_AG5tcW0RhF9uAkqTkRoveswoyP8IONC4DihffG9jFOs6YGOpdwhV3J6ggA/s320/IMG_20221024_102111.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgV10AMfbvTUT1k0RSkEMa7if6NVahi2QcCPnN5GJJNw_elayXsMBJ7CceQsDOwynwJwFhOXpdKV4B2xLBxvvmIw6rtFD6LEPAznwowexJ2xPii6_DnqMCHtrV1i82kG7LEe4OC2fB_bRyQBztMw6Hr6biUTwErkIi4wVVk2pQJbmhvaEQMiPNyjErzzA/s320/IMG_20221024_104037.jpg)
Με έναυσμα τις Λασαλιανές Ημέρες Ειρήνης και την Εθνική Επέτειο της 28ης Οκτωβρίου, τα μελισσάκια παρακολούθησαν στο θέατρο σκιών της τάξης μας την ιστορία: "Σαν παραμύθι, ο γίγαντας και ο νάνος".
Κατηγορία: Δραστηριότητες , Στην τάξη
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web