Τα μελισσάκια βουτάνε τα δάχτυλά τους σε κίτρινη τέμπερα και με τη μέθοδο πουαντιγιέ χρωματίζουν πάνω σε αφρώδες χαρτί. Κάπως έτσι φτιάχνουν τη δική τους τόμπολα κατευθύνσεων, πουγκί με καραμέλα.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgSU81UETfVZOP2nJ35IbxquDRCIleb0_E0APjKJVkGKxHwARXYBie6jCBv6q5FfUz9cpQClArV4_a1eNHIbAq0sTTGKvJX2R5jx2h_N94SgeF_1855sAbweZnzxc7TbyjxiMowwwxGVY9L420bPRkbkB3TvFR2Zu1txjv4ZxD33WPrWeBXICq6DCWAow/w200-h150/1653473103445.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiemjOYEpCU-teC9CTrVQxR1fILeymHXQrfiq3PdZ-P4jwI4vpSKzWOSCIXcnEHG_6SW8WvZPiUKrVoy4f38nrSb6dlfhE4gNneiusEchoFNV8BP5LhRQ5rcYIOGshHKZKbNXyCE7tYodFugMsPvBYHx72Jwv60c8Sz2in2TxYyeWL9tM_5otVWkjliag/w200-h150/1653473103462.jpg)
Τα μελισσάκια βουτάνε τα δάχτυλά τους σε κίτρινη τέμπερα και με τη μέθοδο πουαντιγιέ χρωματίζουν πάνω σε αφρώδες χαρτί. Κάπως έτσι φτιάχνουν τη δική τους τόμπολα κατευθύνσεων, πουγκί με καραμέλα.
Κατηγορία: Στην τάξη
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web