Χρωματίζουμε με πράσινο μαρκαδόρο ή τέμπερα ή κηρομπογιά σε λευκά χαρτιά και μετά τα κόβουμε σε τετράγωνα κομμάτια. Σχεδιάζουμε με χαρτοταινία ένα έλατο στο πάτωμα και του δίνουμε χρώμα με τα χαρτάκια.
Παιδικός Σταθμός 3
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi0yfE3YPsyNACxWfwcTUGlZPkNWSiHWzWWNwYs2i2_vZWQ2xBIXnU2Loi35fNSPtAIMMrNOodqq9LeGGKq0HscExpXR2xA4XCWyDqrNZGYlrzVhtkGwZXlNl4WCQPegdk9mWl4FdIuESmA/s320/1607954127843.jpg)
Χρωματίζουμε με πράσινο μαρκαδόρο ή τέμπερα ή κηρομπογιά σε λευκά χαρτιά και μετά τα κόβουμε σε τετράγωνα κομμάτια. Σχεδιάζουμε με χαρτοταινία ένα έλατο στο πάτωμα και του δίνουμε χρώμα με τα χαρτάκια.
Παιδικός Σταθμός 3
Κατηγορία: Στην τάξη
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web